Úvod
Informace
Ceník
Rezervace
Fotogalerie
Kontakt
CZ verze   ENG verze
Mapa Ramzová

Informace

Ubytování

Apartmány jsou čtyřlůžkové, s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, vestavěnou lednicí, sklokeramickou varnou deskou. Součástí apartmánu je také LCD barevná televize a DVD přehrávač. V apartmánu je možnost připojení k INTERNETU. Apartmány se nachází v přízemí, z apartmánů je přes francouzské dveře možno vyjít na přilehlou terasu, která je vyčleněna přímo pro apartmán a v letním období tam strávit nejednu příjemnou chvíli při výhledu na sedlo a Šerák. K apartmánům také patří sklep na uložení sportovních potřeb, lyží, ale i jízdních kol. Obrázky apartmánů a okolí apartmánového domu včetně záběrů na sjezdovku najdete v naší fotogalerii. fotogalerii.

Sportovní vyžití

V oblasti ramzová je celkem 17 lyžařských vleků, 6 km sjezdových tratí, snowpark, dále můžete provozovat i snowtubing a další adrenalinové sporty. V oblasti je dále nespočetné množství udržovaných běžeckých tratí.
Těsně vedle apartmánového domu se nachází lyžařský areál Pod Klínem s nočním lyžováním (dvě sjezdovky 490 m a 380 m). Stačí si pouze před domem nasadit lyže a sjet na dolní stanici vleků. Dvousedačková lanovka na Šerák je vzdálena cca 500 m, lyžařské vleky Petříkov nebo Petříkov cca 500 m.

V letním období můžete využít množství turistických tras a cyklostezek, navíc můžete strávit svůj čas ježděním na minikárách nejen přímo na sedle, ale i v Petříkově.

TOPWEBY - webhosting, domény, tvorba www